توضیحات

پارچه دیور

پارچه دیور

پارچه دیور

متراژ : 3/20 یا 2/30 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 160 سانتی متر

پارچه دیور پارچه ای در گردباف است که با طرح بافت شبکه ای که بسته به لاکرا و کشی که در آن بکاربرده می شود با گرماژ (سبک و سنگینی) متفاوت به مصارف مختلف تولیدی های زنانه و مردانه رسیده است . موارد استفاده پارچه دیور :

  • کت شلوار مردانه

  • کت زنانه

  • شلوار زنانه

این پارچه اصطلاحا با دو نوع بافت یک رو و دورو توسط مجموعه دوک تهیه شده که بافت یک رو آن با گرماژ 3/20 متر در یک کیلو به مصارف زنانه همچون بلوز و تونیک و گاها مانتو مورد توجه به تولیدی های زنانه قرار گرفته است و بافت دورو پارچه دیور که با گرماژ 2/30 تکمیل گردیده به مصرف کت و جلیقه و شلوار مردانه رسیده است .

برند دوک با دسترسی به کارخانه های تکمیل و رنگرزی مدرن کشور این پارچه را در رنگهای روشن زنانه و تیره و مردانه به بازار تهران و شهرستان ها عرضه کرده که مورد توجه مشتریان گرامی  اعم از تولیدکنندگان مردانه و زنانه و حتی بچه گانه قرار گرفته است .

پارچه دیور در بازار تهران در رنگ ها و طرحهای مختلفی وجود دارد , شرکت دوک بخاطر جلب رضایت مشتری پارچه های متنوعی برای مشتریان آماده کرده که مشتریان گرامی میتوانند با توجه به تنوع زیاد این پارچه توسط دوک قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند . برای اطلاعات بیشتر مراجعه حضوری و یا شماره های زیر صفحه تماس حاصل بفرمایید .

برای دیدن نمونه های بیشتر از اینستاگرام دوک دیدن فرمایید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه