در حال بارگذاری ...
  • پارچه-دیور
  • پارچه کیلویی مستقیم  کارخانه تهران
  • پارچه کرپ اسکاچی
  • پارچه لمه
  • خرید اینترنتی پارچه ارزان
  • پارچه ریون

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها

پارچه های پرفروش برند دوک

پارچه هایی که پرفروش برند دوک میباشند و در طول سال ما آنها را فروش داریم پارچه های زیر میباشند .

منظور از پارچه پرفروش چیست ؟

طبیعی است هر برند و کارخانه ای نمیتواند همه محصولات پارچه را با هم داشته باشد , طیف های پارچه بسیار گسترده میباشند و نو بافت آنها و حتی نخ برای به کارگیری در بافت تبدیل به زیرشاخه های مختلفی میشود , برای مثال نخ های به سه دسته طبیعی (نخی) , مصنوعی (پلی استر ) و گیاهی تبدیل میشوند که هر کدام از این دسته تعدادی زیاد نخ در زمینه خود دارند که با آنها و با روش های مختلف میشود بسیار پارچه های مختلف و حتی پارچه های یکسان با حالت های مختلف و متراژهای مختلف تولید کرد .

حال این را هم بدانید پارچه های به به دو نوع بافته میشوند , گرد بافت و تخت , که برای شما عزیزان به زودی در این باره پستی خواهیم گذاشت و درباره آن بیشتر توضیح خواهیم داد .

پس هر برند و یا پارچه فروشی برای خود طیف کاری با یک زمینه کاری انتخاب میکند , برای مثال برند دوک در زمینه پارچه های گردبافت فعالیت دارد و ممکن است یک برند فقط در زمینه پارچه های تخت بافت فعالیت داشته باشد یه یک برند دیگر در هردوی آنها فعالیت داشته باشد .

منظور ما از پارچه های پرفروش در اینجا , پارچه هایی است که همیشه در طول سال تولید آن را داریم و یا اگر فقط در فصل مورد نظر تولید میکنیم بسیار با کیفیت میباشند و یا بسیار از آنها فروش داریم یا به زبانی دیگر مشتریان عزیز یا برندهای دیگر با شنیدن اسم آن پارچه در ذهنشان برند دوک می آید .

با ما همراه باشید تا با محصولات پرفروش برند دوک آشنا شوید و بیشتر توضیح دهیم .

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر هر کدام از این این پارچه های به لینک مورد نظر رفته و اطلاعاتی در باره این پارچه بدست آورید و یا با مه در پایینتر همراه باشید در مورد هر کدام از این پارچه های توضیح مختصری خواهیم داد و همینطور شما عزیزان برای اطلاع از قیمت هر کدام از این پارچه های میتوانید به قسیمت قیمت پارچه مراجعه فرمایید و از قیمت ها اطلاع پیدا کنید .

کیفیت تولیدات برند دوک

برند دوک در همین راستا برای تولید بهترین پارچه برای مانتو اقداماتی انجام داده است , و لازم به ذکر است برند دوک همیشه در نظر داشته است تولیدان با کیفیت با مقرون به صرفه بودن همراه باشد حال یک مثال کوچیک از تولیدان محصولات برند دوک برایتان خواهیم زد و بعد به معرفی پارچه های مناسب مانتو برند دوک خواهیم پرداخت .

اما مثالی از دو کیفیت یک جنس برند دوک :

کرپ یک پارچه مناسب برای تولید مانتو میباشد و ما برای سهولت کار این پارچه را در دو نوع کیفیت خوب و معمولی به تولید رسانده ایم : کرپ لیون و کرپ لیون پلاس

کرپ لیون با نخ با کیفیت تری بافته شده و به همین جهت از کیفیت خوبی برخوردار است و کرپ لیون پلاس از نخ معولی تری نسبت به کرپ لیون بافته شده و کیفیت معمولی تری نسبت به آن دارد و کرپ لیون پلاس متراژ بیشتری نسبت به کرپ لیون دارد و قیمت آن پایینتر از کرپ لیون میباشد .

ما برای سهولت خرید شما عزیزان و رسیدن به مد نظر های خودتان بعضی پارچه هایی مثل کرپ را در دو نوع تولید کرده ایم که انتخاب برای شما راحت تر باشد .

شما میتواند با کلیک بر روی پارچه های کرپ و کرپ لیون و پارچه هایی که پایینتر برای شما به نمایش گذاشته ایم به لینک مورد نظر رفته و درباره پارچه بیشتر بدانید .

و اما بیشتر بدانید

اگر شما عزیزان پارچه ای مد نظر دارید در زمینه گردباف , ما توانایی تولید آن را داریم و شما میتوانید با شماره های موجود در سایت (پایین صفحه ) تماس حاصل فرمایید و از نحوه چگونگی سفارش اطلاع پیدا کنید و همین طور اگر برای تولیدات ما رنگ خاصی در نظر دارید که راسته کار شما میباشد و یا میخواهید شما آنرا داشته باشید ما قادر به رنگ مورد نظر بر روی پارچه هستیم .شما عزیزان همین طور میتوانید به اینستاگرام ما مراجعه فرمایید و به کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید .

خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه کیلویی مستقیم کارخانه تهران
پارچه مانتویی
بهترین پارچه برای تابستان

نوشته های اخیر :

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید .

قیمت پارچه