پارچه های زمستانی

با سلامی دوباره به شما عزیزان .در این پست میخواهیم درباره پارچه های زمستانی باید چه جنسی باشند و برند دوک در این راستا چه تولیداتی دارد صحبت کنیم .

این پارچه ها انواع مختلفی دارند و علاوه بر جنس خوب و زیبایی که بعد تولید باید داشته باشد , باید در فصل های سرد از سرما محافظت کنند .

فصل زمستان یکی از فصل های مناسب برای خوش پوشان است که با لباس های زمستانی میتوانند ظاهری متفاوت و زیبا داشته باشند اما این این لباس ها چگونه باید تولید شوند و جنس پارچه نیز خیلی مهم است .در پست های پیشتر نیز اشاره کردیم که برند دوک علاوه بر تمرکز بر مقرون به صرفه بودن توجه خاصی به کیفیت پارچه ها دارد .

و اما درباره پارچه های زمستانی برند دوک

پارچه های مناسب زمستان برند دوک مانند : لوییزی ( مناسب کت و شلوار ) , سیسیلی ( مناسب کت و شلوار ) , غواصی ( مناسب سوییشرت , هودی , ماسک و … ) , دیور ( مناسب کت , شلوار تک , شلوار ورزشی و … ) و کار هایی که در آینده بیشتر تولید خواهیم کرد.

حال برای تنوع ما میتوانیم پارچه ها را خوار خورده کنیم ( که حالت کرکی بگیرند ) یا چاپ های بسیار زیبا بر روی آنها اجرا کنیم , یا بنا بر سلیقه شما میتوان چاپ مورد نظر شما را روی آن پیاده کرد .

این را نیز در نظر داشته باشید که شما عزیزان اگر سفارش بالای یک تن داشته باشید میتوانیم طرح ها یا نحوه دیگری از پارچه در ذهن دارید برایتان اجرا کنیم تا به چیزی که مورد سلیقه شماست رسیده باشیم .

برای عکس های پارچه های زمستانی میتوانید از این پست ما در اینستاگرام دیدن فرمایید .

پارچه فلازیت چاپی

نوشته های اخیر :

برای مشاهده نمونهای بیشتر از این پارچه به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه