توضیحات

فیلازت :

متراژ : 2/20 متر در هر کیلو .

عرض پارچه : 150 سانتی متر .

این پارچه یکی از رند ترین پارچه های مورد استفاده برای استفاده در صنعت شلوار می باشد , که در زیر به چند مورد از استفاده آن در صنعت پوشاک می پردازیم   :

  • شلوار زنانه

  • شلوار مردانه

  • سوئیشرت

  • شلوار ورزشی

پارچه فیلازت مناسب برای شلوارها بخصوص شلوارهای ورزشی :

پارچه فیلازت به دلیل جنس و داشتن کش و کشش و راحتی که دارد , بسیار مناسب کارهای شلوار ورزشی و سوئیشرت و مخصوصا شلوار زنانه می باشد . فیلازت از جمله پارچه هایی است که رنگ مشکی دارد فقط , البته بنا به سفارش مشتری رنگ های دیگه هم برای مشتری بافته می شود . ولی معمولا این پارچه در رنگ مشکی تولید می شود . این پارچه بصورت طاقه ای با عرض 150 می باشد . پارچه های شلواری معمولا در عرض 150 تولید می شوند , اگر غیر  از این باشد مشتری برای بافت و تولید آن بصورت جداگانه سفارش گذاشته است . همچنین این پارچه بصورت کامپکتی نیز تولید می شود . ولی همانطور که گفته شد فیلازت بصورت طاقه ای و عرض 150 تولید می شود .

پارچه فیلازت مشکی

فیلازت تولید کارخانه دوک

وزن ایده آل این پارچه که در بالا به آن اشاره شد , 2/20 متر در هر کیلو می باشد , که مناسب شلوارهای زنانه و شلوارهای ورزشی می باشد . یکی از شبیه ترین پارچه ها به فیلازت پارچه غواصی می باشد .

برای اطلاعات بیشتر در مورد پارچه ی فیلازت  می توانید , با شماره های نمایندگی های دوک تماس گرفته :

نمایندگی شماره یک کارخانه دوک در بازار بزرگ تهران : 09121953537-55634239

نمایندگی شماره دو کارخانه دوک در بازار بزرگ تهران : 09123801752-55589258

استفاده پارچه فیلازت در بازار :

پارچه فیلازت همیشه مشتری های خاص خود را داشته و به اصطلاح بازاریان یک پارچه رند برای شلوار فروشان می باشد , این پارچه همیشه در بازار در چهار فصل سال موجود بوده و در بازار بزرگ تهران بفروش می رسد . نکته قابل اهمیت از این پارچه این است که , این پارچه باید با نخ خوب و کش خوب بافته شده باشد , گاهی اوقات بافندگان و تولیدکنندگانی که تعداد آن ها بسیار محدود می باشد برای سود بیشتر از جنس هایی که کیفیت کمتری دارند استفاده میکنند , برای همین جنس پارچه فیلازت به مرغوبیت خاصی که باید برسد نمی رسد و این باعث ضرر رساندن به تولیدکنندگان محترم می شود . برای همین پیشنهاد ما به شما خریداران گرامی این است که همیشه اینن پارچه را در حد یک قواره اول خریده تست کنید بعد از اینکه مطمئن شدید خرید کنید .

شرکت دوک که همیشه اولویت آن از ابتدا رضایت مشتری و ارائه بهترین سرویس ها بوده برای مشتریان تازه خود همیشه قواره ارسال میکند تا آن ها مطمئن شده از جنس پارچه و اطمینان حاصل کنند پارچه مورد نظر به کار آن ها می آید , سپس اقدام به فروش و بعد از آن ارسال کالا برای مشتری میکند . شما میتوانید تعهدات شرکت دوک را مطالعه بفرمایید .

برای مشاهده نمونه های بیشتر عکس های پارچه فیلازت می توانید  به اینستاگرام دوک مراجعه بفرمایید .

محصولات دیگر دوک :

پارچه دیور
پارچه کرپ لیون
پارچه ریون جودون
پارچه لوییزی
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه