پارچه کیلویی مستقیم  کارخانه تهران

پارچه کیلویی چیست ؟

پارچه کیلویی پارچه هایی هستند که از طول کش دارند , و بصورت دقیق اندازی گیری آن ها ممکن نمی باشد , نخ های موجود در این پارچه ها دارای کش بوده و فروش این پارچه های بصورت متری نمی باشد و بصورت کیلویی می باشد . مثلا در یک پارچه اسکاچی بصورت کیلویی فروخته می شود و هر کیلو 4 متر و 20 سانت پارچه می دهد , هنگامی که مشتری پارچه ی کیلویی سفارش می دهد . مثلا 40 متر , پارچه فروش حدود 10 کیلو پارچه به مشتری می دهد , و از طریق ترازو این کار را انجام میدهد , و حدودی پارچه را می فروشند و دقیق همان متر نمی توانند بفروش برسانند . قیمت پارچه هم به کیلو داده می شود . مثلا همین پارچه کرپ اسکاچی وقتی هر کیلو 4 مترو 20 سانت پارچه بدهد , و هر کیلو مثلا 80000 تومان باشد , قیمت هر متر تقریبا 19 هزار تومان می شود . برای محسابه قیمت پارچه کیلویی به متر قیمت هر کیلو پارچه را تقسیم بر متراژی که هر کیلو می دهد میکنیم , جواب بدست آمده قیمت هر متر از این پارچه می باشد .

تخصص کارخانه دوک فروش پارچه بافت و تکمیل پارچه های کیلویی می باشد . فروش پارچه کیلویی دوک مستقیم از کارخانه بوده و از طریق نمایندگی های بازار که آدرس های نمایندگی های فروش در پایین صفحه موجود می باشد , هست . ارسال پارچه کیلویی از تهران به تمام نقاط ایران انجام می شود . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های دوک تماس بگیرید .

پارچه کیلویی مستقیم  کارخانه تهران

پارچه کیلویی مستقیم  کارخانه تهران

برای مشاهده بیشتر نمونه کارهای دوک می توانید به اینستاگرام دوک مراجعه بفرمایید .

این مطلب با الهام چند خط از سایت روچی گرفته شده .

پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه

برای خرید پارچه کیلویی از کارخانه و یا همان خرید مستقیم پارچه از کارخانه حتما و حتما باید شما با  تولیدکننده ها در ارتباط باشید و آن ها را بشناسید . معمولا در کارخانه ها در بازارها نمایندگی فروش دارند که شما میتوانید از این طریق مشتری آن را پیدا کنید . همیشه بهترین راه این است که برای اولین بار خود به دفاتر و نمایندگی های پارچه فروشی و تولیدکننده ی پارچه مراجعه کنید , زیرا همیشه افراد سودجویی وجود دارند , که خود را به نام کارخانه و نمایندگی آن معرفی کرده و با خرید از کارخانه و فروش آن به مشتریان و گرفتن سود در این وسط نقش واسطه را بازی کرده و باعث می شوند , که پارچه به قیمت مناسب دست مشتری قرار نگیرد . زمانی که شما برای اولین به بازار مراجعه کرده و نمایندگی های مربوطه را بشناسید , بعد از آن نیز میتوانید به بازار مراجعه نکرده و فقط با گرفتن استعلام از همین کارخانه و نمایندگی ها کارخانه های جدید را پیدا کنید .

برای خرید پارچه بصورت مستقیم از دوک میتوانید با شماره های زیر صفحه تماس حاصل بفرمایید .

برای خرید پارچه کیلویی از کارخانه به کجا مراجعه کنم ؟

برای خرید پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه :

نمایندگی دوک آماده فروش مستقیم پارچه از کارخانه به شما همراهان گرامی می باشد .

برای خرید پارچه های کیلویی که دوک اکثرا بافت آن ها را در بازار بر عهده دارد , می توانید به آدرس زیر بصورت حضوری مراجعه فرمایید :

تهران – بازار تهران – سرای عالی روشن – پلاک 14

تلفن های نمایندگی : 02155589258-02155634239

09121953537-09123801752

خرید مستقیم پارچه از کارخانه

خرید مستقیم پارچه از کارخانه

فروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه

خرید طاقه ای پارچه از دوک

دوک یکی از عرضه کننده های مسقیم پارچه در بازار بزرگ تهران و ارسال طاقه های پارچه به تمام کشور می باشد . برای خرید مستقیم پارچه از کارخانه و همینطور خرید طاقه پارچه می توانید با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و یا نوشته فروش طاقه پارچه مستقیم از کارخانه را مطالعه فرمایید . 

نمایندگی های دوک بصورت عمده در تهران فروش پارچه انجام می دهند ، البته از سال 99 نمایندگی های دوک خرید اینترنتی پارچه را نیز آغاز کرده اند که از این طریق علاوه بر فروش پارچه بصورت طاقه ای پارچه را نیز حداقل از 5 کیلوگرم بفروش می رسانند .

خرید پارچه کیلویی مستقیم کارخانه تهران

اما برند دوک چه محصولاتی را تولید دارد ؟

برند دوک در زمینه پارچه های گردبافت تخصص دارد و با چندین سال سابقه و تولید پارچه های با کیفیت توانسته است خود را برند با کیفیتی بشناساند .

از جمله تولیدات برند دوک میتوان به پارچه های :

نام برد که شما عزیزان برای تهیه پارچه های کیلویی میتوانید با شماره های در زیر صفحه تماس حاصل فرمایید و از قیمت ها  و نحوه سفارش آن اطلاع پیدا کنید .

برای تهیه پارچه کیلویی با کیفیت چه کار کنیم ؟

برای تهیه پارچه کیلویی با کیفیت ابتدا شما عزیزان باید برند هایی را که پارچه های با کیفیت تولید دارند را پیدا کنید و از آنها خرید نمایید .

برند هایی که در طول زمان شناخته شده اند و پارچه های با کیفیت تولید داشته اند برای اعتبار خود ارزش قائل هستند و به همین دلیل یکی از فاکتور هایی که میتوان برای خرید پارچه کیلویی با کیفیت نام برد پیدا کردن برند هایی هستند که پارچه های با کیفیت تولید دارند .

یکی دیگر از این فاکتورها حضور شما عزیزان در نمایندگی های فروش آنهاست که بتوانید پارچه های تولید شده آنها را از نزدیک ببینید و جنس و کیفیت تولید آنها را بسنجید .

حالا اگر مسیر دور بود چجوری پارچه ها را از نزدیک ببینیم ؟

برند دوک برای سهولت این کار , برای عزیزانی که در شهرهای دورتر هستند و این امکان برایشان وجود ندارد که حضورز تشریف بیاورند نمونه پارچه های مورد نظر و تولیدات خود را در کالیته های کوچک و تکه پارچه هایی که بتوانید کیفیت پارچه کامل و واضح تشخیص دهند ارسال میکند .

یک سری از فاکتور های خرید پارچه های کیلویی نیز بعد از خرید و هنگام برش زدن ( که پارچه لول نشود و … ) یا خیاطی و یا هنگام شستن ( آبرفت نداشته باشد ) و ….. مشخص میشود .

آیا پارچه های برند دوک آبرفت دارند ؟

برای پاسخ این سوال میتوانیم به راحتی بگوییم خیر زیرا پارچه هایی که توسط برند دوک تولید میشوند از جنس پلی استر بوده و پلی استر آبرفتی ندارد .

شما عزیزان میتوانید برای سفارش و اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس ( پایین صفحه ) گرفته  یا از طریق واتسآپ در تماس باشید .

خرید اینترنتی پارچه ارزان به صورت عمده ای و طاقه ای

برای خرید پارچه با بهترین و مناسبترین قیمت از کارخانه با شماره های زیر صفحه تماس بگیرید .

پارچه فروشی کیلویی عمده در تهران
تکمیل پارچه در کارخانه
خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه فروشی کیلویی عمده تهران ارزان
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه