توضیحات

پارچه کرپ لیون ( اسکاچی )

متراژ : 4/20 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 160 سانتی متر

در سال های اخیر پارچه کرپ لیون بدلیل ظرافت , لطافت و ریزش خاصی که دارد جایگاه خاصی در میان پارچه های مشابه پیدا کرده است . این پارچه به اسم اسکاچی  نیز شناخته می شود , مورد مصرف های زیر قرار می گیرد و مورد استقبال قرار گرفته است

  • تاپ زنانه

  • مانتو زنانه

  • سارافون

  • شلوار زنانه

به دلیل فروش این پارچه بر مبنای واحد کیلو و سبک بودن این پارچه که متراژ بالایی در کیلو دارا می باشد , تهیه لباس های مختلف مقرون به صرفه می باشد . مجموعه دوک با حفظ کیفیت به دلیل استفاده از انواع نخ های مرغوب جهت تهیه این پارچه متراژ آن را به بالاترین مشکل ممکن در مرحله تولید پارچه رسانده است .

 این پارچه توسط برند دوک با عرض 160 و به متراژ 4/20 متر در یک کیلو با کیفیت بالا به دلیل استفاده از الیاف درجه یک و مرغوب مورد توجه خاص تولید کنندگان قرار گرفته است .

کرپ لیون (اسکاچی ) تولید شده توسط شرکت دوک دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت خرابی و یا ایراد دار بودن پارچه و یا مشکل داشتن پارچه می باشد , و در صورت هر ایرادی پارچه مرجوع می شود به کارخانه دوک و هزینه مرجوع کردن پارچه نیز به عهده شرکت دوک می باشد .

برای اطلاعا ت بیشتر از پارچه ی کرپ لیون ( اسکاچی ) ما می توانید به اینستاگرام دوک و یا به صفحه فیسبوک ما مراجعه بفرمایید .

اینستاگرام دوک  فیسبوک دوک

پارچه لمه
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه