توضیحات

پارچه پی وی راه راه

متراژ : 2/20 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 150 سانتی متر

پارچه نسبتا قدیمی از برند دوک که طرفداران خود را دارد .شما عزیزان شاید مایل به دانستن کاربرد این پارچه باشید و یا اطلاعات بیشتری را خواهان باشید پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که تا انتها این پست را بخوانید و با این پارچه و برند ما و نحوه ی تولید این پارچه بیشتر آشنا شوید .

و اما موارد استفاده ی این پارچه :

  • کت و شلوار

پی وی راه راه فقط در رنگ مشکی موجود میباشد .

و اما استفاده پی وی راه راه :

پی وی راه راه از تولیدات قدیمی دوک میباشد  بسیار طرفداران خود را داشته و بسیار مناسب کارهای کت و شلوار میباشد .اگر در شهر تهران تشریف دارید یا نزدیک هستید تشریف بیاورید این پارچه ها را از نزدیک دیدن فرمایید و اگر هم که دور هستید و آمدن حضوری برای شما سخت میباشد با ما تماس حاصل فرمایید تا برای شما از این تکه پاچه های ارسال کنیم .خداوند را شاکریم برای هر هموطنی که ارسال داشته ایم از پارچه راضی بوده اند .

اما بیشتر در مورد این پارچه توضیح دهیم .این پارجه به دلیل نخ های با کیفیتی که در آن به کار رفته و رنگ زیبای آن و طرحی که روی آن به کار رفته بسیار مناسب کارهای کت و شلوار چه زنانه و چه مردانه شده است .

همانطور که میدانید برای سفارش میتوانید با شماره های موجود در سایت و یا اینیستاگرام تماس حاصل فرمایید و از قیمت آگاه شوید و یا هر سوالی شما عزیزان دارید ما پاسخگو باشیم .

به شما این پیشتهاد را میدهیم که از اینیستاگرام دوک بازدید فرمایید .

برای مشاهده قیمت پارچه کاردین شلواری به صفحه قیمت پارچه پی وی راه راه مراجعه فرمایید .

پارچه کرپ لیون
پارچه ملانژ
خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه پی وی راه راه
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه