توضیحات

  • موناکو-چاپی

پارچه موناکو چاپی ( اسپان )

متراژ : 3/30 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 160 سانتی متر

پارچه موناکو (اسپان ) از تولیدات برند دوک میباشد و این پست مربوط به همین پارچه میباشد اما موناکو های چاپی .

پارچه موناکو (اسپان ) چاپی در طرح های زیادی موجود شده اند و شما عزیزان میتوانید با سر زدن با اینستاگرام ما از همه طرح ها دیدن حاصل فرمایید و اما در ادامه با همراه باشید تا کاربرد های این پارچه و چاپ های روی این پارچه و …. بیشتر آشنا شوید .

و اما موارد استفاده این پارچه :

  • تیشرت های زنانه

  • کارهای بچگانه

  • شلوارهای راحتی زنانه

  • سارافون

  • تونیک

  • و ….

ما تمام دقت خود را بر روی تولید پارچه های با کیفیت گذاشته ایم و در موناکو (اسپان ) چه در بافت و چه در طرح های چاپ آن و حتی نحوه چاپ آن بسیار دقت و وقت گذاشته ایم و هدف ما رساندن پارچه های با کیفیت و مرغوب به دست شما عزیزان میباشد و دوست داریم با یک بار خرید از ما مشتری همیشگی ما بشوید و توانسته باشیم خدمتی به شما عزیزان کرده باشیم .

در همین راستا اطلاعات بیشتری درباره این پارچه بدانید . پارچه موناکو با نخ اسپان بافته شده و جنس این پارچه پلی استر میباشد و به دلیل متراژ تقریبا بالای آن ( سبک بودن ) برای کارهای راحتی و کارهایی پیش تر در چندین خط بالا برای شما عزیزان عرض شد مناسب میباشد .به این پارچه , پارچه دورس اسپان نیز گفته میشود .

و اما ….

باز در هفته های آتی ما نمونه های بیشتر از پارچه و طرح هایی چه بر روی پارجه های جدید و چه موناکو خواهیم داشت .شما عزیزان با تماس با جواب دیگر سوالات مورد نظر خود را پیدا کنید و برای قیمت نیز یا با تماس با ما و یا لینکی که در زیر قرار داده شده است از قیمت ها اطلاع پیدا کنید .

عزیزان حتما از اینستاگرام ما دیدن فرمایید .

برای مشاهده قیمت پارچه موناکو به صفحه قیمت پارچه ها مراجعه فرمایید .

پارچه غواصی چاپی
پارچه کرپ شلواری
پارچه فروشی آنلاین
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت پارچه کیلویی عمده روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه