توضیحات

پارچه لوییزی

پارچه لوییزی

پارچه لوییزی

پارچه لوییزی که اساسا در صفت پوشاک مردانه و رنانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد . موارد مصرف آن موردهای زیر می باشد :

  • کت و شلوار

  • کت تک

  • ژیله

  • مانتو زنانه

  • ….

پارچه لوییزی که جزو محصول های جدید برند دوک (در شاخه مردانه)می باشد از استقبال خوبی از طرف صنف پوشاک مردانه روبرو شده است که رنگهای متنوع آن و به لحاظ کیفیت لوئیزی را از دیگر پارچه ها متمایز کرده است . پارچه لوئیزی برند دوک در صنف مردانه و زنانه هم بر اساس رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد تلاش فراوان شده است که از بهترین نخ ها و ماشین آلات و … با کیفیت بالا و مرغوب استفاده گردد .
قبلا این محصولات فقط در شاخه دیگر نساجی این صنعت که به نخت بافی معروف است تهیه می گردیده است که با همت عزیزان در صنف گردبافی تحولی در پوشاک مردانه کشور , رقم زده است . امید است که تولیدکنندگان عزیز پوشاک ما در بهتر یاری رساندن این صنف همراهی کنند و کارخانه دوک آماده ارائه خدمات به این دوستان می باشد.

همانطور که میدانید ما در بازار بزرگ تهران فعالیت داریم و هم فروش به صورت حضوری داریم و هم فروش به صورت اینترنتی .شما عزیزان برای سهولت کار میتوانید با تماس با ما سفارش خود را به ما برسانید و شما هر شهری که تشریف داشته باشید به مدت زمان بسیار کوتاه به دستتان خواهد رسید , اگر هم برای شما سخت نیست میتوانید حضوری تشریف بیاورید و پارجه های را از نردیک دیدن فرمایید .

از اینیستاگرام دوک دیدن فرمایید و پارچه ی مورد نظر خود را بیابید و یا سفارش دهید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه