توضیحات

پارچه فیلازت چاپی

متراژ : 2/20 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 150 سانتی متر

پارچه فیلازت چاپی مشابه پارچه غواصی چاپی میباشد ولی با اندکی تفاوت برای مثال هر دو برای ماسک , شلوار های زنانه و …. به کار میروند .دوستانی که به این دو پارچه آشنایی کامل دارند از تفاوت این پارچه و پارچه غواصی کاملا آگاه هستند .با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این پارچه برایتان توضیح بدهیم .

و اما موارد استفاده ی این پارچه :

  • شلوار زنانه

  • ماسک

  • و ….

این فیلازت که ما درباره آن توضیح میدهیم در طرح های مختلف و متنوع موجود میباشد .طرفداران فیلازت و کسانی که با این پارچه تولید میکنند برای دیدن همه ی طرح ها به اینیستاگرام ما یک سر بزنند تا طرح ها را کامل ببینند .

و اما درباره فیلازت چاپی بیشتر بدانید :

امسال پارچه های چاپی بسیار طرفدار پیدا کرده اند و مشتریان بیشتر از ما پارچه های چاپی میخواهند و ما هم در همین راستا به تولید بیشتر پارچه های چاپی روی آورده ایم .

همانطور بالاتر توضیح دادیم پارچه فیلازت بسیار مناسب شلوار های زنانه میباشد و متاسفانه با شیوع کرونا از فیلازد برای ماسک هم استفاده میشود , حالا با استفاده از چاپ های خوب و با کیفیت بالا این پارچه ها حرف های دیگری برای گفتن دارد .

اگر امکان تشریف حضوری را دارید به شعبه ما مراجعه فرمایید و با پارچه های ما بیشتر آشنا شوید و یا این امکان برای شما موجود نمیباشد شما عزیزان میتوانید با از اینجا و یا از اینیستاگرام با ما محصولات ما بیشتر آشنا شوید و همیشه سعی داشته ایم با توضیحات کامل بتوانیم پارچه برای شما قابل لمس تر کنیم .

لینک اینیستاگرام برای شما عزیزان قرار داده شده است وبرای آشنایی بیشتر از اینیستاگرام دوک بازدید فرمایید .

برای مشاهده قیمت پارچه فیلازت چاپی به صفحه قیمت پارچه فیلازت چاپی  مراجعه فرمایید .

پارچه فیلازت
پارچه غواصی چاپی
پارچه فروشی آنلاین
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه