توضیحات

پارچه غواصی

پارچه غواصی

پارچه غواصی

این پارچه که از نخ های ترکیبی فیلامنت و سوپر به همراه کش لاکرا تهیه می شود , بسته به درخواست مشتری با دنیرهای (نازکی و ضخامت) مختلف تکمیل می گردد

  • شلوار مردانه

  • شلوار زنانه

  • ماسک

  • سویشرت

  • و …

کارخانه پارچه دوک افتخار دارد که غواصی را در انواع مختلف جهت مصارف گوناگون به بازار ایران عرضه کند .

نام دیگر غواصی (ریبوک) می باشد , که گروهی آن را به نام ریبوک صدا می کنند . غواصی اوایل صرفا جهت مصررف پوشاک ورزشی همچون شلوارک های بدن سازی و  دوچرخه سواری و … به کار برده می شد , که با گذشت زمان و تولید انواع آن توسط مجموعه دوک به تولیدی های پوشاک  زنانه وو مردانه ارائه گردیده است , که مورد توجه خاص  خانم ها جهت  شلوار , شلوارک , کت و حتی لباس مجلسی قرار  گرفت . در پوشاک مردانه این پارچه به مصرف کت تک و گاها کت شلوار  مردانه مورد توجه قرار گرفت .

شایان ذکر می باشد که در همین آواخر و با شیوع بیماری کرونا از پارچه های غواصی به عنوان ماسک استفاده شد , میتوانید به لینک پارچه ماسک غواصی مراجعه کنید و اطلاعات بیشتر کسب کنید .

برند دوک افتخار دارد که با استفاده از مرغوبترین نخ های موجود در بازار ایران این پارچه را تکمیل و به بازار ایران ارائه دهد .

در حال حاضر ما علاوه بر پارچه های ساده , غواصی چاپی های نیز تولید میکنیم که در بسیاری از موارد مصارف مشابه با مدل ساده غواصی دارد و بنا به سلیقه مشتریان عزیز در مصارف دیگر نیز استفاده میشود .

غواصی از آن دسته از پارچه هایی است که برای هر فصلی مناسب بوده و میتوان آن را در همه فصل ها استفاده کرد و بیشتر کارخانجات  آن را در همه فصل ها تولید میکنند .با مقداری کم و زیاد کردن وزن آن میتوان آن را برای استفاده در فصل مورد نظر آماده کرد برای مثال برای تابستان پارچه نازکتر تولید میشود و در زمستان پارچه با گرم بالاتر تولید میشود تا مناسب فصل باشد .

غواصی را ازکجا تهیه کنیم ؟

برند دوک یکی از تولیدکننده های انبوه این پارچه می باشد . برای خرید این پارچه می توانید با کارشناسان دوک تماس بگیرید . غواصی دوک یکی از مرغوبترین و پرطرفدارترین پارچه های بازار می باشد . برای تماس با همکاران ما می توانید از آدرس و شماره تلفن های پایین صفحه استفاده نمایید .

در حال حاضر ما همچنین تولیدات غواصی چاپی داریم .گاه طرح هایی که نیاز بازار است را اجرا میکنیم و گاه طرح هایی که مشتریان از ما میخواهند بر روی پارچه اجرا میکنیم .شما میتوانید به لینک غواصی چاپی در این سایت بروید و یا از اینستاگرام ما که لینک آن قرار داده شده است دیدن فرمایید و از طرح های آن دیدن فرمایید .

به شما عزیزان این پیشنهاد را میدهم که از اینیستاگرام دوک بازدید فرمایید .

ضمنا برای شما عزیزان توضیح دهم اگر امکان حضوری براش ما میسر است به شعبه ما تشریف بیاورید و اگر این امکان را ندارید از پارچه های ما در اینجا و اینیستاگرام دیدن فرمایید و نهایت سعی خود را داشته ایم تا با توضیحاتی که میدهیم پارچه های برای شما عزیزان قابل لمس تر باشد .

پارچه غواصی دوک

پارچه غواصی دوک

بازار بزرگ تهران – سرای عالی روشن – پلاک 14

تلفن : 55634239

شماره موبایل : 09121953537-09123801752

برای مشاهده قیمت پارچه غواصی روی نوشته کلیک کنید .

غواصی چاپی
موناکو چاپی
پارچه های زمستانی
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه