توضیحات

پارچه غواصی چاپی

متراژ : 2/20 متر در هر کیلو

عرض پارچه : 150 سانتی متر

پارچه ی پر طرفدار غواصی که امروزه بر طرفدارانش بیشتر افزوده شده .این روزها که رو به فصل سرما هستیم پارچه غواصی خواهان بیشتری پیدا خواهد کرد و متاسفانه با وجود کرونا علاوه بر استقاده از شلوار و … برای ماسک هم استفاده میشود .

و اما موارد استفاده ی این پارچه :

  • شلوار زنانه

  • سویشرت

  • ماسک

  • و ….

غواصی در چندین چاپ موجود میباشد و در هفته های آینده های آینده علاوه بر این طرح ها , طرح های دیگری خواهد آمد و هم چنین پارچه های چاپی با جنس دیگر .

و اما درباره غواصی چاپی :

قبلا پارچه های چاپی طرفداران معدودی داشت اما با گذشت زمان پارچه های چاپی طرفداران بسیاری پیدا کرده است , مخصوصا برای کودکان و خانم ها .

پارچه های غواصی تولید شده از لحاظ کیفیت بسیار مناسب میباشند و چاپ زیبایی که روی آن به کار رفته است بر زیبایی آن افزوده است .در حال حاضر ما تمرکز خود را بر روی تولید پارچه های با کیفیت و چاپ با کیفیت بر روی آن کرده ایم. در هفته های آتی تعداد زیاد تعداد طرح مختلف موجودخواهد شد .

ما همیشه سعی بر به روز بودن و تولید پارچه های با کیفیت داریم به همین علت اگر امکان آمدن حضوری را دارید که کیفیت پارجه ها را از نزدیک ببینید , حتما به شعبه دوک مراجعه فرمایید و اگر نه هم که از طریق سایت و یا اینیستاگرام با پارجه های بیشتر آشنا شوید و یا از طریق تماس سوال های خود را مطرح بفرمایید .

برند دوک همیشه بر روی کیفیت و رضایت مشتریان عزیز توجه ویژه ای داشته است .به شما این اطمینان را میدهیم که با یک بار کار کردن با ما مشتری همیشگی ما خواهید شد .

شما همچنین میتوانید از اینیستاگرام دوک بازدید فرمایید .

برای مشاهده قیمت پارچه غواصی چاپی به صفحه قیمت پارچه غواصی چاپی  مراجعه فرمایید .

پارچه غواصی
پارچه فیلازت
پارچه فروشی آنلاین
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه