توضیحات

پارچه ریون

پارچه ریون

پارچه ریون

شاید بتوان گفت که پارچه ریون یکی از قدیمیترین پارچه های بافته شده توسط بافندگان پارچه می باشد  که رکن اصلی آن را نخ ITY به همراه کش لاکرا تشکیل می دهد , نوع بافت پارچه ریون به نحوی می باشد که  در کارهای مختلف تولید لباس های مختلف زنانه بکار گرفته می شود و به جهت ریزش و عدم آبرفت و پذیرش رنگ در رنگهای مختلف به بازار عرضه می شود . مورد های استفاده برای پارچه ریون :

  • تاپ

  • تونیک

  • دامن زنانه

مجموعه دوک سابقه بافت این پارچه را در دهه اخیر را درا می باشد که به همین جهت در بازار تهران و شهرستان ها مورد توجه بسیار زیاد تولیدکنندگان قرار گرفته است . پارچه ریون با عرض 150 و به متراژ 3/20 متر در هر کیلو بصورت نرمال و روتین توسط مجموعه دوک تکمیل شده و در رنگهای متنوع تحت اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار گرفته و به زبان ساده آزمون خود را پس داده است , در ادامه باید یادآور شد که قابلیت این پارچه به حدی است که در انواع و اقسام پوشاک بصورت ساده و چاپی توسط تولیدی های زنانه و حتی بچه گانه بکار گرفته شده است .

انواع تولیدات ریون دوک

به طور کل ریون ها انواع مختلفی دارند و هر برندی نامی بر روی آن میگذارد .برند دوک نیز ریون را به انواع مختلف تولید میکند .برای مثال ما ریون را با نخ براق بافته ایم و نام کریستال را بر روی آن گذاشته ایم که بعدا جداگانه برای همین پارچه پست خواهیم گذاشت .

همین طور پارچه ریون جودون نیز از ریون است که بازی با بافت آن به ریون جودون تغییر نام داده است .

حال ممکن است در آینده اگر تقاضا باشد بر روی ریون نیز چاپ بزنیم .شما عزیزان نیز میتوانید اگر پارچه ای با نخ ریون در نظر دارید با ما هماهنگ کنید برای بافت آن تا آن طور که مد نظر دارید آن را ببافیم .

شما عزیزان همین طور میتوانید از اینستاگرام ما دیدن فرمایید .

برای دیدن قیمت ها میتوانید بر لیست قیمت ها بروید .

برای سفارش میتوانید با شماره های پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق دایرکت اینستاگرام پیام دهید .

ریون با عرض بیشتر (180)

همانطور که بالاتر گفتیم ریون های عرض 150 دوک , 3/20 یک کیلو میباشند و گاهی اوقات با توجه به نیاز مشتریان عزیز برای تولید کارهای خاص و …. که نیاز به عرض های بیشتری دارند ما ریون هایی در عرض 180 نیز تولید میکنیم که متراژ آنها 2/90 یک کیلو میباشد .طاقه های این پارچه های معمولا 90 سانت میباشند که پارچه های آنها به صورت دولایه میباشند و شما اگر بخواهید میتوانید از این پارچه ها در عرض 90 سانت نیز استفاده کنید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید.

قیمت پارچه