قیمت انواع پارچه های مانتویی

پیدا کردن قیمت مناسب پارچه در این بازار و در این روزهای پرنوسان یکی از دغدغه های اصلی مشتریان و خریداران پارچه می باشد . فرقی نمی کند که شما یکی از خریداران عمده پارچه و یا خریدار متری و یا همان خرد پارچه باشید . قیمت های این روزهای بازار بسیار پرنوسان شده است . علت اصلی آن را هم همه می دانیم به علت نوسان دلار می باشد . نوسان دلار تاسیر مستقیم در قیمت پارچه دارد . تاثیر مستقیم توسان دلار بر همه ی پارچه های موجود در بازار می باشد . پارچه های خارجی که قیمت خرید آن ها دلاری می باشد و پارچه های داخلی هم که قیمت نخ به دلار می باشد تاثیر مستقیمی بر قیمت پارچه دارند . پس قیمت پارچه های مانتویی نیز مثل همه ی پارچه های دیگر دارای نوسان می باشد .

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز پارچه به صفحه قیمت پارچه مانتویی مراجعه فرمایید .

برای خرید قیمت مناسب پارچه مانتویی بکجا مراجعه کنیم ؟

حالا برای خرید پارچه های قیمت مناسب باید از چه منبعی استفاده کنیم . مهمترین منبع فروش ها برای قیمت مناسب خرید پارچه بدون واسطه می باشد . در این روش شما بصورت مستقیم پارچه را از کارخانه خریداری می کنید . یکی دیگر از روش های خرید پارچه مناسب خرید کردن هنگام حراج بودن پارچه می باشد . خرید هنگام حراج در بازار پارچه بسیار اتفاق می افتد :

1 – در مواقع تغییر فصل : پارچه فروشان پارچه های خود را برای تغییر فصل و عوض کردن موجودی های خود به حراج گذاشته و بقیمت خرید و یا حتی پایین تر بفروش می رسانند .

2 – گاهی اوقات پارچه فروشان پارچه مورد نظر خود را نبافته و مورد نظر مشتری های همیشگی خود ندارند , پس پارچه ها را به قیمت پایین تر از قیمت همیشگی بفروش می رسانند .

3 – پارچه های زده دار : پارچه های زده دار که طاقه کاملا سالم نمی باشد , که به این پارچه ها , پارچه های درجه یک و نیم و یا زده دار می گویند به قیمت خیلی خیلی پایین تر بفروش می رسانند . خیلی از تولیدکنندگان برای ارزان خریدن پارچه و سود بیشتر از این پارچه ها استفاده می کنند , که البته این پارچه قسمتی از طاقه ی آن ها مشکل دارد که تولیدکنندگان آن قسمت را برش زده و از کار اصلی جدا می کنند .

پارچه کرپ شلواری

نوشته های اخیر :

برای مشاهده نمونهای بیشتر از پارچه دیور به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه