دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

.DOOKTEX

پارچه کتی

پارچه کتی

عنوان هایی که خواهید خواند

پارچه کتی

برند دوک با سابقه طولانی در تولید پارچه های گردباف لباسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شما در حال خواند مطلب پارچه کتی هستید .

این پست درباره پارچه کتی میباشد .امروزه چه در صنعت دنیای مد و چه پوشش های اداره جات و …. بیشتر به سمت کلاسیک است .یکی از بهترین استایل ها برای کلاسیک کت و شلوار است .نتیجه نهایی یک کت و شلوار خوب انتخاب دقیق پارچه مناسب , برش ماهرانه و دوخت مناسب میباشد .پس شما عزیزانی که قصد تولید کت و شلوار را دارید باید در این انتخاب ها دقت کنید .اما موضوعی که در این رابطه به ما مربوط میشود و میخواهیم به شما معرفی کنیم , انتخاب پارچه  های مناسب و معرفی محصولات ما میباشد .

در ادامه با ما همراه باشید .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت های میتوانید با ما در تماس باشید .

پارچه های مناسب کت و شلوار

در دوخت کت و شلوار هرچقدر خیاط ماهرانه عمل کند باز انتخاب پارچه مناسب اولویت میباشد و با توجه به فصل گرما و سرما ما باید نوع پارچه را متناسب با آن انتخاب کنیم تا در فصل سرما احساس سرما و در فصل گرما احساس گرما نکنیم .

 

در بازار موجود انواع اقسام پارچه های کت و شلواری موجود میباشند که اسم های مختلفی دارند و هر تولید با توجه به سبک تولید خود از آنها استفاده میکند .

و اما پارچه های کتی برند ما

پارچه های مناسب کت و شلواری برند دوک شامل لوییزی , دیور بیسکویتی میباشند که شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی آنها از پست آنها دیدن فرمایید .

هر کدام از این جنس ها مناسب کار های کت و شلوار , کت تک , ژیله و … چه مردانه و چه زنانه میباشند .همانطور که در پست های دیگر عرض کردیم ما همیشه توجه به کیفیت همراه با مقرون به صرفه بودن پارچه های داشته ایم و هرگونه خرابی در پارچه به عهده ما خواهد بود و ما ضمانت پارچه های با کیفیت را به شما میدهیم .

محصولات پرفروش.

برای سفارش با شماره های  09123801752 – 09121953537 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button