پارچه کتی

سلامی دوباره به شما عزیزان .

این پست درباره پارچه کتی میباشد .امروزه چه در صنعت دنیای مد و چه پوشش های اداره جات و …. بیشتر به سمت کلاسیک است .یکی از بهترین استایل ها برای کلاسیک کت و شلوار است .نتیجه نهایی یک کت و شلوار خوب انتخاب دقیق پارچه مناسب , برش ماهرانه و دوخت مناسب میباشد .پس شما عزیزانی که قصد تولید کت و شلوار را دارید باید در این انتخاب ها دقت کنید .اما موضوعی که در این رابطه به ما مربوط میشود و میخواهیم به شما معرفی کنیم , انتخاب پارچه  های مناسب و معرفی محصولات ما میباشد .

در ادامه با ما همراه باشید .

پارچه های مناسب کت و شلوار

در دوخت کت و شلوار هرچقدر خیاط ماهرانه عمل کند باز انتخاب پارچه مناسب اولویت میباشد و با توجه به فصل گرما و سرما ما باید نوع پارچه را متناسب با آن انتخاب کنیم تا در فصل سرما احساس سرما و در فصل گرما احساس گرما نکنیم .در بازار موجود انواع اقسام پارچه های کت و شلواری موجود میباشند که اسم های مختلفی دارند و هر تولید با توجه به سبک تولید خود از آنها استفاده میکند .

و اما پارچه های کتی برند ما

پارچه های مناسب کت و شلواری برند دوک شامل لوییزی , سیسیلی , دیور , دیور بیسکوییتی میباشند که شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی آنها از پست آنها دیدن فرمایید .

هر کدام از این جنس ها مناسب کار های کت و شلوار , کت تک , ژیله و … چه مردانه و چه زنانه میباشند .همانطور که در پست های دیگر عرض کردیم ما همیشه توجه به کیفیت همراه با مقرون به صرفه بودن پارچه های داشته ایم و هرگونه خرابی در پارچه به عهده ما خواهد بود و ما ضمانت پارچه های با کیفیت را به شما میدهیم .

پارچه دیور
دیور بیسکوییتی
پارچه لوییزی

نوشته های اخیر :

برای مشاهده نمونهای بیشتر از این پارچه به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه