دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

برای ارسال رایگان کالیته پارچه تماس بگیرید .

.DOOKTEX

پارچه کتی

پارچه کتی

عنوان هایی که خواهید خواند

پارچه کتی

برند دوک با سابقه طولانی در تولید پارچه های گردباف لباسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شما در حال خواند مطلب پارچه کتی هستید .

این پست درباره پارچه کتی میباشد .امروزه چه در صنعت دنیای مد و چه پوشش های اداره جات و …. بیشتر به سمت کلاسیک است .یکی از بهترین استایل ها برای کلاسیک کت و شلوار است .نتیجه نهایی یک کت و شلوار خوب انتخاب دقیق پارچه مناسب , برش ماهرانه و دوخت مناسب میباشد .پس شما عزیزانی که قصد تولید کت و شلوار را دارید باید در این انتخاب ها دقت کنید .اما موضوعی که در این رابطه به ما مربوط میشود و میخواهیم به شما معرفی کنیم , انتخاب پارچه  های مناسب و معرفی محصولات ما میباشد .

در ادامه با ما همراه باشید .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت های میتوانید با ما در تماس باشید .

پارچه های مناسب کت و شلوار

در دوخت کت و شلوار هرچقدر خیاط ماهرانه عمل کند باز انتخاب پارچه مناسب اولویت میباشد و با توجه به فصل گرما و سرما ما باید نوع پارچه را متناسب با آن انتخاب کنیم تا در فصل سرما احساس سرما و در فصل گرما احساس گرما نکنیم .

 

در بازار موجود انواع اقسام پارچه های کت و شلواری موجود میباشند که اسم های مختلفی دارند و هر تولید با توجه به سبک تولید خود از آنها استفاده میکند .

و اما پارچه های کتی برند ما

پارچه های مناسب کت و شلواری برند دوک شامل لوییزی , دیور بیسکویتی میباشند که شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی آنها از پست آنها دیدن فرمایید .

هر کدام از این جنس ها مناسب کار های کت و شلوار , کت تک , ژیله و … چه مردانه و چه زنانه میباشند .همانطور که در پست های دیگر عرض کردیم ما همیشه توجه به کیفیت همراه با مقرون به صرفه بودن پارچه های داشته ایم و هرگونه خرابی در پارچه به عهده ما خواهد بود و ما ضمانت پارچه های با کیفیت را به شما میدهیم .

محصولات پرفروش.

برای سفارش با شماره های  09123801752 – 09121953537 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button