پارچه بصورت چکی

یکی از روال های خرید در بازار , خرید بصورت چکی در بازار می باشد . خرید چکی در بازار قوانین خود را دارد , و در هر صنف از بازار روال فروش فرق می کند . مثلا در بازار پارچه در صورت شناخت مشتری ها در بازار و چند بار خرید مشتری و خوش حساب بودن مشتری فروشندگان پارچه , پارچه را بصورت  چکی بفروش می رسانند . حالا گاهی اوقات در بازار مشتری معرف داشته باشد , و فروشنده دیگری ضمانت مشتری خود را بکند و با پارچه فروش دیگری معرفی کند آن پارچه فروش پارچه را بصورت چکی بفروش می رساند . برای خرید  چکی مراحلی در بازار وجود دارد که به آن ها میپردازیم :

اول اینکه قبل از ارسال پارچه , پارچه فروشان چک را دریافت کرده و استعلام آن را از چند کاسب معروف بازار و بانک مربوط به چک میگیرند , که مطمئن شوند مشکلی ندارد صاحب چک و یا چک برگشتی ندارد . داشتن چک برگشتی باعث مش یود اکثر پارچه فروشان پارچه بصورت چکی به مشتری نفرستند و چک صاحب چک را برایش برگشت بزنند .

در چه زمانی نمی توانیم  چکی تهیه کنیم ؟

گاهی اوقات در بازار  چکی بفروش نمی رسد , دلیل آن این است که نوسان قیمت ها خیلی بالا می باشد . مثلا وقتی نرخ ارز بالا می رود نرخ پارچه هر لحظه بالا می رود و در صورت فروش  بصورت چکی ضرر زیادی پارچه فروش می کند , پس در این شرایط بازار شرایط فقط فروش بصورت نقدی می باشد . مهمترین چیز در فروش به این صورت در نظر گرفتن شرایط می باشد .

پارچه کرپ شلواری
پارچه ملانژ

نوشته های اخیر :

برای مشاهده نمونهای بیشتر از پارچه دیور به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه