دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

برای ارسال رایگان کالیته پارچه تماس بگیرید .

.DOOKTEX

پارچه چکی

پارچه چکی

عنوان هایی که خواهید خواند

پارچه به صورت چکی

برند دوک با سابقه طولانی در تولید پارچه های گردباف لباسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شما در حال خواند مطلب پارچه چکی هستید .

یکی از روال های خرید در بازار , خرید بصورت چکی در بازار می باشد . خرید چکی در بازار قوانین خود را دارد , و در هر صنف از بازار روال فروش فرق می کند . مثلا در بازار پارچه در صورت شناخت مشتری ها در بازار و چند بار خرید مشتری و خوش حساب بودن مشتری فروشندگان پارچه , پارچه را بصورت  چکی بفروش می رسانند . حالا گاهی اوقات در بازار مشتری معرف داشته باشد , و فروشنده دیگری ضمانت مشتری خود را بکند و با پارچه فروش دیگری معرفی کند آن پارچه فروش پارچه را بصورت چکی بفروش می رساند . برای خرید  چکی مراحلی در بازار وجود دارد که به آن ها میپردازیم :

اول اینکه قبل از ارسال پارچه , پارچه فروشان چک را دریافت کرده و استعلام آن را از چند کاسب معروف بازار و بانک مربوط به چک میگیرند , که مطمئن شوند مشکلی ندارد صاحب چک و یا چک برگشتی ندارد . داشتن چک برگشتی باعث مش یود اکثر پارچه فروشان پارچه بصورت چکی به مشتری نفرستند و چک صاحب چک را برایش برگشت بزنند .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت های میتوانید با ما در تماس باشید .
پارچه فروشی کیلویی عمده تهران ارزان

در چه زمانی نمی توانیم  چکی تهیه کنیم ؟

گاهی اوقات در بازار  چکی بفروش نمی رسد , دلیل آن این است که نوسان قیمت ها خیلی بالا می باشد . مثلا وقتی نرخ ارز بالا می رود نرخ پارچه هر لحظه بالا می رود و در صورت فروش  بصورت چکی ضرر زیادی پارچه فروش می کند , پس در این شرایط بازار شرایط فقط فروش بصورت نقدی می باشد . مهمترین چیز در فروش به این صورت در نظر گرفتن شرایط می باشد .

محصولات پرفروش.

برای سفارش با شماره های  09123801752 – 09121953537 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

2 دیدگاه دربارهٔ «پارچه چکی;

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button