پارچه دیور چیست ؟

دیور یکی از پارچه های روز بازار می باشد , دیور ابتدا برای کت و شلوار مردانه به کار گرفته شد . سپس بعد از مدتی دیور با وزن های مختلف در صنف زنانه نیز بکار گرفته شد . اکنون از پارچه دیور برای دوخت شلوار , کت و شلوار مردانه , لباس مردانه و کت و دامن و شلوار زنانه , لباس و … به کار برده می شود .

کارخانه دوک یکی از بافندگان قدیمی پارچه دیور می باشد . دیور دوک در وزن ها و عرض ها و رنگ های مختلف بافته و تکمیل می شود . مثلا برای تابستان رنگ های روشن تر و برای پاییز رنگ های تیره تر استفاده می شود . پارچه دیور نوع های مختلف دارد که به آن ها اشاره میکنیم .

پارچه دیور

مشخصات پارچه دیور

حال که جواب کلی پارچه دیور چیست ؟ را گرفتید نوبت این رسیده است , که توضیح کلی درباره این پارچه بدهیم :

متراژ :2/30 متر در هر کیلو

عرض : 150

البته این ها مشخصات کلی و معمول این پارچه هست که گاهی اوقات مشتری خارج از این تعریف ها سفارش می دهد .

برای اطلاعات بیشتر راجع به این پارچه , صفحه پارچه دیور را مشاهده فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر در مورد پارچه دیور و یا اطلاع از قیمت این پارچه و گرفتن مشاوره با شماره های پایین صفحه تماس گرفته و یا با مراجعه حضوری در بازار که آدرس ها پایین صفحه هستند , این پارچه را از نزدیک مشاهده نمایید . دوک فعلا دارای یک نمایندگی می باشد که در زیر صفحه آدرس و تلفن نمایندگی ها موجود  می باشد .

ضمنا این را یادآوری کنم کارخانه دوک مشتریان عزیزی که سفارشات بالا دارند و پارچه های خود را آنطوری که دوست دارند تولید کنند آماده به همکاری میباشد .

کارخانه دوک با بیش از سی سال سابقه در تولید پارچه , در پارچه های گرد باف حرفی برای گفتن دارد , پس اگر مایل بودید از ما خرید کنید و یا اگر سفارش با وزن بالا دارید آنطور که شما میل دارید بافته و رنگ خواهد شد که این یک امتیاز محسوب میشود .

برای مشاهده نمونهای بیشتر از پارچه دیور به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه فروشی کیلویی عمده تهران ارزان
پارچه غواصی
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه