پارچه اسکاچی چیست؟ و چه کاربردی دارد

پارچه اسکاچی یکی  از پرکاربرددترین پارچه مورد استفاده قرار گرفته در بازار  برای فروش می باشد . دلیل استفاده زیاد این پارچه جنس خوب این پارچه می باشد . این پارچه مصرف های گوناگونی دارد , ولی یکی از بیشترین استفاده های این پارچه که این پارچه را متمایز کرده است , استفاده برای خانم ها می باشد . این پارچه بخاطر کاربردهای زیادی که دارد در بیشتر دوخت ها مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از این استفاده های این پارچه برای  مانتو می باشد که این روز ها به شدت در حال افزایش می باشد . البته در برخی از لباس های مردانه و یا خرج کار نیز این پارچه مورد استفاده قرار می گیرد .

کارخانه دوک یکی از بافندگان قدیمی پارچه کرپ اسکاچی می باشد . اسکاچی به نام پارچه کرپ اسکاچی نیز شناخته می شود . بعضی ها آن را به نام کرپ کش دار نیز صدا می زنند . دوک در دو وزن سبک و سنگین این پارچه را برای مشتریان عزیز به تولید می رساند . برای اطلاعات بیشتر و تخصصی پارچه اسکاچی می توانید به صفحه پارچه کرپ اسکاچی دوک مراجعه فرمایید .

برای خرید اسکاچی به کجا مراجعه کنیم ؟

حال که جواب پارچه اسکاچی چیست؟ رو دریافت کردید . این سوال هم مهم است که این پارچه را از کجا بخریم :

این پارچه را اگه در حد یک قواره می خواهید می توانید از کیلویی فروش ها و یا پارچه فروشی های خرد در هر جای ایران بگیرید . البته هر کدام با یک کارخانه خاص کار میکنند . شما باید ببینید اسکاچی چه برندی را مد نظر دارید .

اگر شما پارچه فروش هستید و یا تولید کننده این پارچه را باید بصورت پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه  خرید کنید که باید در بازار بزرگ تهران و یا نمایندگی های کارخانه خرید کنید .

کارخانه دوک این پارچه را بفروش می رساند . درصورت نیاز می توانید با نمایندگی های دوک تماس گرفته و سوالات خود را مطرح بفرمایید .

برای مشاهده نمونهای بیشتر از پارچه دیور به لینک اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید .

خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه دیور بیسکوئیتی
پارچه ملانژ
پارچه ونیزی چاپی
پارچه ریون جودون
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه