دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

آخرین بروزرسانی قیمت برای 24 اردیبهشت 1401 می باشد

قیمت پارچه

قیمت پارچه در مناطق مختلف متفاوت میباشد .دلیل آن چیست ؟

دلایلی بر قیمت پارچه تاثیر گذار هستند , آیا آن منطقه مواد اولیه تولید نخ‌های پارچه را دارد یا خیر ؟ یا میزان مصرف آن پارچه در آن کشور چه مقدار است ؟ و یا نسبت میزان تولید و میزار درخواست آن پارچه چه مقدار است ؟

طبیعی است هر کشوری یا شهری  که تولید پارچه را در خود دارد قیمت آن پارچه به مراتب پایین‌تر از واردات همان پارچه از کشور ها یا شهرهای مختلف میباشد .

و اما قیمت های پارچه های برند ما (دوک) به کیلو محاسبه میشوند .آیا دلیل آن را میدانید ؟

پارچه به دو دسته تخت باف و گردباف تولید میشوند .پارچه هایی که گردبافت تولید میشوند , در آن‌ها نخ لاکرا به کار میرود و نخ لاکرا باعث کش آمدن پارچه میشود و طبیعی است پارچه‌ای کش میاید بهتر است به کیلو فروخته شود چون ممکن است هنگام متر زدن کم یا زیاد شود.مانند اجناس نخ‌ها و نخ‌های لاکرا نیز انواع مختلفی دارند که طبیعتا نوع مرغوب آن بهتر و دوام بیشتر و قیمت آن کمی بیشتر از لاکرای نامرغوب میباشد .

بهترین قیمت پارچه کیلویی

برای پیدا کردن بهترین قیمت پارچه کیلویی , شما عزیزان باید با تولید کنندگان در ارتباط باشید .دلیل آن , این است که شما وقتی پارچه را مستقیم از تولید کننده خریداری کنید , دیگر هزینه اضافی به دلال‌ها و … نخواهید داد .همه کارخانجات نیز مستقیم فروش پارچه غیر عمده ندارند .منظور ما این است بعضی از تولیدکنندگان پارچه , فقط پارچه های خود را به مغازه داران به صورت عمده پخش میکنند و خرده فروشی ندارند .

شما به خرید پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه , پارچه‌‌های با کیفیت را با قیمت پایینتر خریداری خواهید کرد .لیست قیمت پارچه تریکو , پارچه کیلویی مجلسی , همگی در برند دوکتکس موجود میباشد .کانال پارچه کیلویی تهران برند دوکتکس نیز انواع پارچه را معرفی کرده است .

برند ما (دوک) نیز تولیدکننده پارچه های گردباف لباسی میباشد .فروش ما هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی میباشد .

قیمت طاقه پارچه

قیمت طاقه پارچه در هر کارخانه ای متفاوت میباشد .در واقع قیمت طاقه پارچه به چندین علت بستگی دارد .اول وجود واسطه بین خریدار و تولید کننده , واسطه‎‌ها پارچه‌ها را از تولیدکنندگان خریداری میکنند و با سود جزئی میفروشند که این یک امر طبیعی است و در همه جای دنیا وجود دارد .(پس اگر شما بتوانید تولیدکنندگان را پیدا کنید و مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایید بسیار به صرفه تر خواهد بود ) .دیگر عاملی که در قیمت طاقه پارچه اثر میگذارد ممکن است چگونگی تولید پارچه و موادی که برای آن به کار رفته میباشد .پارچه‌هایی که با نخ‌های با کیفیت و رنگ‌های با کیفیت میخورند و توسط ماشین‌های با کیفیت بافندگی تولید میشوند ممکن است کمی گرانتر از پارچه‌هایی که به این گونه تولید نشده‌اند , باشند .

 

قیمت ‌های عمده پارچه جودون پلاس , پارچه کیلویی , تریکو , نخی  در برند دوکتکس .برای سفارش کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و محصولات خود را به هزینه عمده و پایین خریداری کنید .

قیمت انواع پارچه

قیمت انواع پارچه با یکدیگر متفاوت میباشد .همانطور که در شهرهای مختلف قیمت پارچه ممکن است مختلف باشد , قیمت انواع پارچه در یک کارخانه نیز ممکن است متفاوت باشد .

برای مثال برند دوک تولیدات مختلف پارچه‌های لباسی دارد و قیمت آنها با یکدیگر متفاوت میباشد .درست است همه آنها یا یک دستگاه بافندگی و رنگرزی تولید میشوند ولی نخ‌هایی که در آنها به کار میرود , نخ لاکرا (نخی که باعث حالت کش آمدن پارچه میشود ) که در آن به کار میرود در قیمت انواع پارچه تاثیر گذار است .یا برای مثال دیگر پارچه های ریون و ریون جودون هر دو با یک نخ یعنی با نخ ریون بافته میشوند ولی با هم کمی تفاوت قیمت دارند که آن ها در بالاتر علت را توضیح دادیم یا برای مثال دیگر کرپ ساده با کرپ چاپی متفاوت میباشند و این به دلیل هزینه چاپ روی پارچه میباشد .

Call Now Button