دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

برای ارسال رایگان کالیته پارچه تماس بگیرید .

.DOOKTEX

فروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه

فروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه

عنوان هایی که خواهید خواند

فروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه

برند دوک با سابقه طولانی در تولید پارچه های گردباف لباسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شما در حال خواند مطلب قروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه هستید .

کارخانه دوک با فروش پارچه بصورت طاقه ای در بازار تهران یکی از فروشنده های پارچه بصورت طاقه ای میباشد .طاقه های برند دوک در خود کارخانه تکمیل شده و به صورت مستقیم در بازار بزرگ تهران به بهترین قیمت به فروش میرسد .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت های میتوانید با ما در تماس باشید .
فروش طاقه پارچه مستقیم کارخانه

متراژ هر طاقه پارچه چقدر می باشد ؟

هر طاقه پارچه بستگی به وزن و نخ و تکمیل آن دارای متراژ های متفاوتی می باشد . به طور مثال طاقه جودون حدودا 20 کیلوگرم می باشد , که هر کیلو 3،10 متر پارچه می دهد . اگر این متراژ را در وزن طاقه ضرب کنیم برای طاقه ی 20 کیلویی جودون 62 متر پارچه می توان استفاده کرد .

طاقه های سبک تر هم داریم ؟

بله . طاقه های پارچه های سبک تر هم با متراژ پایین تر موجود هست . حداقل سفارش 5 کیلو می باشد که اگه مشتری های عزیز درخواست این رو داشته باشند که سفارششون طاقه بشه ، ما پارچه رو برای اون ها طاقه پیچی میفرستیم .

عرض و متراژ و رنگ بندی

همانطور که بالاتر گفته شد , طاقه ها در متراژ های مختلف میباشند , برای عرض پارچه های نیز این صادق است که پارچه های با یکدیگر عرض های متفاوت دارند , برای مثال عرض طاقه های ریون جودون 150 میباشد و عرض پارچه های کرپ لیون 160 میباشد و بعضی پارچه ها کامپکت میباشند که معمولا عرض آنها بالای 2 متر میباشد .

اما در مورد رنگ بندی پارچه ها , پارچه های نیز در رنگ بندی های متفاوت تولید میشود بنا مناسب بودن پارچه برای کارهای مردانه و یا زنانه اما یک سری رنگ هایی مثل بادمجانی , زرشکی , مشکی , نفتی , سرمه ای در همه ی طاقه ها دیده میشوند و رنگ هایی هم مثل خردلی برای پارچه لوییزی که مناسب کارهای مردانه است فقط تولید میشود .

محصولات پرفروش.

برای سفارش با شماره های  09123801752 – 09121953537 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button