پارچه لمه :

پارچه لمه یکی از پرطرفدارترین پارچه های دهه ی اخیر می باشد  . این پارچه بدلیل نیاز به عدم آستر که یکی از مهمترین دلایل استفاده آن می باشد . این پارچه بیشتر مورد استفاده در لباس های مجلسی و لباس ها به اصطلاح شب قرار دارد . البته کاربردهای دیگه ای هم دارد مثل لباس زنانه و یا مانتو زنانه و یا حتی دامن و … عموم استفاده پارچه لمه در صنف پوشاک برای بانوان می باشد . البته گاهی اوقات این پارچه استفاده خرج کار دارد , که مورد استفاده برای آقایان نیز می باشد . این پارچه عموما به کشیدن اتو نیاز نداشته , و اغلب چروک نمی شود . متراژ این پارچه 4 متر در یک کیلو می باشد . البته متراژ و وزن این پارچه در برندهای مختلف دارای وزن متفاوتی بوده ولی دوک وزن استاندارد این پارچه را که مناسب اکثر پارچه فروش های عزیز و تولیدکنندگان می باشد تولید کرده . در ادامه خرید پارچه کیلویی لمه اینترنتی توضیح داده می شود .

برای اطلاعات بیشتر در مورد این پارچه می توانید به صفحه پارچه لمه مراجعه فرمایید .

پارچه لمه کیلویی

پارچه لمه دوک

قیمت پارچه کیلویی لمه :

پارچه لمه در بازار با قیمت های بسیار متفاوتی در بازار عرضه می شود که دلایل آن برای شما عزیزان شرح می دهیم :

1 – اولین و مهمترین دلیل اختلاف قیمت این است که شما در بازار پارچه را از واسطه گران میخرید . آن ها خود از کارخانه به یک قیمت ثابتی خریده اند و برای سود یک درصدی هم به مبلغ پارچه اضافه میکنند . برای خرید بدون واسطه می توانید به صفحه خرید بدون واسطه پارچه مراجعه فرمایید .

2 – قیمت پارچه معمولا بستگی به نخ ها و کش ها و کیفیت این ها بستگی دارد , در صورت خرید جنس خوب قطعا پارچه قیمت بالاتری دارد .

3 – یکی دیگر از اختلاف قیمت ها در این روزهای بازار نوسان دلار می باشد . بعضی از تولیدکننده ها با خرید قدیم پارچه را بفروش میرسانند و بعضی و قیمت روز که همین باعث اختلاف قیمت در بازار می باشد .

برای اطلاعات بیشتر از خرید پارچه بروی لینک خرید پارچه کیلویی مستقیم کارخانه تهران کلیک کنید .

خرید پارچه کیلویی لمه

برای خرید پارچه لمه راه های متعددی وجود دارد . شرکت دوک این پارچه را هم از طریق سایت بصورت اینترنتی و هم از طریق اینستاگرام دوک بصورت اینترنتی و هم بصورت حضوری بفروش می رساند . برای خرید اینترنتی معمولا برای مشتریان عزیز که جدید هستند قواره پارچه ارسال می شود . بعد از آن در صورت تایید مشتری جنس بنا به سفارش مشتری برای آن ها ارسال می گردد .

برای خرید پارچه کیلویی لمه اینترنتی با شماره های زیر صفحه تماس حاصل فرمایید .

برای خرید پارچه با بهترین و مناسبترین قیمت از کارخانه با شماره های زیر صفحه تماس بگیرید .

خرید اینترنتی پارچه ارزان
پارچه فروشی کیلویی عمده تهران ارزان
پارچه کرپ اسکاچی
%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه