بهترین پارچه برای مانتو

 • بهترین پارچه برای مانتو
 • چه پارچه هایی برای مانتو مناسب هستند
 • کیفیت تولیدات برند دوک
 • پارچه های مناسب مانتو برند دوک
 • چگونگی تهیه این پارچه ها

برند دوک با تولیدات با کیفیت آماده به خدمت رساندن به شما عزیزان میباشد با همراه باشید تا با این پارچه ها بیشتر آشنا شوید .

مانتو یکی از البسه هایی است که توسط خانم های بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و برای خوش پوشان مانتو خوب و با کیفیت مهم است و لازمه آن انتخاب پارچه مناسب برای مانتو میباشد .

بهترین پارچه برای مانتو

قبل از شروع و گفتن بهترین پارچه برای مانتو اجازه بدید یک نگاه کلی به پوشاک و تاثیر جنس پارچه و دیگر فاکتورها بر تولید یک مانتو خوب و با کیفیت و یا چه تولیدات با کیفیت دیگر داشته باشیم .

برای بهترین پارچه برای مانتو  و پارچه مانتویی ساده ترین چیزی که میتوان گفت با عوض شدن فصل , استایل مانتو ها و نوع پارچه ای که برای آن به کار میرود تفاوت میکند برای مثال در تابستان باید از پارچه های خنک تر و در زمستان از پارچه هایی که گرمای بدن ما را حفظ میکنند , در این دو حالت پارچه ها علاوه بر صفاتی که یاد شد باید زیبایی ظاهری داشنه باشند .

این را در نظر داشته باشید عزیزان , برای تولید مانتو های با کیفیت علاوه بر پارچه , الگوی برش , دوخت , طرح و … مهم هستند که ما در توضیحات ما روی پارچه است  و در آینده درباره دیگر موضوعات نیز به بحث خواهیم پرداخت .

چه پارچه هایی برای مانتو مناسب هستند 

برای تولید مانتو که طیف بسیار گسترده است , پارچه هایی بسیاری وجود دارد .همانطور که بالاتر گفتیم حتی پارچه های مانتویی در زمستان و تابستان با هم فرق میکنند و ما باید بهترین پارچه ها متناسب با فصل , متناسب با سلیقه مشتریان , متناسب با فرهنگ آن محدوده که فروش داریم و…… انتخاب کنیم .

بهترین پارچه های مانتویی عبارت اند از :

 • پارچه های نخی
 • دیور بیسکوییتی 
 • ریون جودون
 • ابریشم 
 • ریون
 • کتان 
 • لنین 
 • جین 
 • دیور 
 • کرپ 

این را باید در نظر داشت که نمونه پارچه هایی که نام برده شد را کارخانه های بسیاری تولید میکنند و هر کدام با کیفیت ها و قیمت های متفاوت .

شما باید هدف کار خود را بدانید و بدانید دقیقا چه راسته کاری میخواهید دنبال کنید , اگر هدف شما تولید مانتوهای  با کیفیت است باید پارچه های با کیفیت بخرید و طبیعتا پارچه های با کیفیت نسبت به پارچه های معمولی تر قیمت های بیشتری دارند و اگر هدف شما تولید مانتوهای ارزانتر است باید پارچه های ارزانتر و معمولی تری خریداری فرمایید .

کیفیت تولیدات برند دوک

برند دوک در همین راستا برای تولید بهترین پارچه برای مانتو اقداماتی انجام داده است , و لازم به ذکر است برند دوک همیشه در نظر داشته است تولیدان با کیفیت با مقرون به صرفه بودن همراه باشد حال یک مثال کوچیک از تولیدان محصولات برند دوک برایتان خواهیم زد و بعد به معرفی پارچه های مناسب مانتو برند دوک خواهیم پرداخت .

اما مثالی از دو کیفیت یک جنس برند دوک :

کرپ یک پارچه مناسب برای تولید مانتو میباشد و ما برای سهولت کار این پارچه را در دو نوع کیفیت خوب و معمولی به تولید رسانده ایم : کرپ لیون و کرپ لیون پلاس

کرپ لیون با نخ با کیفیت تری بافته شده و به همین جهت از کیفیت خوبی برخوردار است و کرپ لیون پلاس از نخ معولی تری نسبت به کرپ لیون بافته شده و کیفیت معمولی تری نسبت به آن دارد و کرپ لیون پلاس متراژ بیشتری نسبت به کرپ لیون دارد و قیمت آن پایینتر از کرپ لیون میباشد .

ما برای سهولت خرید شما عزیزان و رسیدن به مد نظر های خودتان بعضی پارچه هایی مثل کرپ را در دو نوع تولید کرده ایم که انتخاب برای شما راحت تر باشد .

شما میتواند با کلیک بر روی پارچه های کرپ و کرپ لیون و پارچه هایی که پایینتر برای شما به نمایش گذاشته ایم به لینک مورد نظر رفته و درباره پارچه بیشتر بدانید .

پارچه های مناسب مانتو برند دوک

پارچه هایی مناسب مانتو برند دوک عبارت اند از :

شما میتوانید با هرکدام از این پارچه ها نمونه ها و طرحها مختلفی از مانتو تولید کنید و برای رنگ بندی این پارچه های در رنگبندی ها مختلف موجود میباشند و با کلیلک بر روی هر کدام از این پارچه ها که گذاشته ایم میتوانید به لینک مورد نظر رفته و درباره آن پارچه بیشتر بدانید و هیمن طور برای اطلاع از قیمت ها میتوانید به صفحه قیمت پارچه رفته و از قیمت های موجود اطلاع پیدا کنید .

لازم به ذکر است ممکن است شما عزیزان رنگ خاصی را در نظر داشته باشید که یا ما تولید آن را نداریم و یا جاهای دیگر آن را تولید نیز ندارند , شما عزیزان ما میتوانیم آن را رنگ خاص و مورد نظر شما را روی پارچه های ایجاد کنیم .

چگونگی تهیه پارچه ها

برای ارتباط با ما برای اطلاعات بیشتر و سفارش میتوانید با شماره های : 09121953537 -09123801752 -02155634239 -02155615468 – 02155589258 تماس حاصل فرمایید .

همچنین شما عزیزان میتوانید از اینستاگرام ما دیدن فرمایید و از طریق اینستا هم با ما در ارتباط باشید .

مقالات

پارچه لمه

محصولات

پارچه کرپ اسکاچی

پرفروش ها

پارچه اسکاچی

 • پارچه غواصی 
 • پارچه کرپ لیون
 • پارچه ریون جودون
 • پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه
 • بهترین پارچه برای تابستان
 • پارچه های کتی

پارچه ریون با نخ ریون بافته میشود , برند دوک با به کارگیری بهترین برای ارایه بهترین محصولات تلاش میکند

پارچه کرپ لیون  با متراژ مناسب و کیفیت خوب یکی از محصولات همیشگی ماست و برای مانتو , تونیک , دامن و ….. به کار میرود 

پارچه ریون جودون , که با نخ ریون بافته شده , بسیار کیفیت خوبی دارد و سالانه بسیار برای کارهای زنانه و …. به کار میرود

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب

برای تهیه پارچه کیلویی مستقیم از کارخانه , دیگر نیازی به وجود واسطه نیست و شما میتوانید مستقیم از تولید کننده مستقیم خریداری کنید 

بهترین پارچه برای تابستان , پارچه ای  است که علاوه بر احساس راحتی, زیبایی نیز داشته باشد و در این مطلب با پارچه های ما آشنا میشوید 

پارچه های کتی ,برای تولید کت و شلوار باید در انتخاب پارچه های خود دقت داشته باشید , پارچه های دوک بسیار از کیفیت برخوردار هستند ….

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب

آدرس : بازار بزرگ تهران – پارچنار – راسته عباس آباد – دالان اول ملک – سرای عالی روشن – پلاک 14

برای تماس با ما میتوانید با شماره های :

09121953537 – 09123801752 -02155634239 -02155615468 -02155589258

تماس حاصل فرمایید .

برای اطلاع از قیمت ها میتوانید به صفحه قیمت پارچه مراجعه کرده و از قیمت های پارچه ها مطلع شوید .

قیمت پارچه