دوکتکس : پارچه مستقیم از کارخانه

بیشترین جستجو : کرپ اسکاچی   |   ریون   |   لمه   |   لوییزی

ارسال سریع

responsive border

برای ارسال رایگان کالیته پارچه تماس بگیرید .

.DOOKTEX

بهترین پارچه برای تابستان

عنوان هایی که خواهید خواند

بهترین پارچه برای تابستان

برند دوک با سابقه طولانی در تولید پارچه های گردباف لباسی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شما در حال خواند مطلب بهترین پارچه برای تابستان هستید .

بهترین پارچه برای تابستان و با نزدیک شدن به فصل های گرم به لباس ها و پوشاکی نیاز پیدا میشود که علاوه به گرم نبودن , از زیبایی ظاهری برخوردار باشند .معمولا جنس های لباس هایی که از جنس های نخی و تریکو دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند .برای دو گروه از زنان و مردان پارچه هایی متفاوت استفاده میشود و گاه برای هر دو گروه میشود استفاده کرد , برای مثال پارچه ریون که بسیار مناسب کارهای زنانه میباشد اصلا مناسب برای کارهای مردانه نمیباشد , پس برای انتخاب پارچه برای کارهای مورد نظر خود باید به دقت انتخاب شوند .در همین راستا همانطور که پیشتر گفتیم یک نوع پارچه توسط بسیاری از برندها تولید میشوند و هر برند کیفیت مخصوص به خود را دارد .

در ادامه با همراه باشید تا بگوییم چه پارچه هایی برای چه نوع لباس هایی جهت پارچه تابستانی مناسب میباشند .و همین طور با پارچه های برند ما در این راستا آشنا شوید و بتوانید اطلاعات لازم را در این راستا به دست آورید .

برای مشاوره و اطلاع از قیمت های میتوانید با ما در تماس باشید .
بهترین پارچه برای تابستان

لباس های تابستانی

برخلاف زمستان در تابستان ها از لباس های زیادی استفاده نمیشود بلکه از لباس های کمتر و خنک تر استفاده میشود .برای مثال آقایان به یک تی شرت معمولا بسنده میکنند و …… و یا خانم های از مانتو های سبک که احساس گرما نکنند و ….

پس در جمع بندی میتوان گفت لباس های نباید گراماژ بالایی داشته باشند و برعکس از گراماژ پایین داشته باشند و نه تنها احساس گرما در بدن پوشنده ایجاد نکنند بلکه بتوانند هوا را در جریان بیندازند هم برای سلامتی و هم برای احساس خنکی .یک مورد بسیار مهم دیگری که باید در کنار اینها در نظر گرفته شود که تکمیل کننده اینها میباشد علاوه بر صفات یاد شده لباس باید از زیبایی برخوردار باشد تا علاوه بر حس راختی و خنکی و مناسب برای سلامتی , به تن پوشنده بنیشیند و بر زیبایی ظاهری بیفزاید .

چه نوع پارچه هایی برای فصل تابستان مناسب میباشند ؟

در بالاتر که لباس های مناسب فصل تابستان را توضیح دادیم حال میرسیم به بحث پارچه که توسط پارچه آن لباس های مناسب و زیبا تولید میشوند .

بهترین پارچه برای تابستان : پارچه های نخی , پارچه های کتون , پارچه های ریون , نخ پنبه و …….

با هرکدام از این پارچه های میتوان محصولات متفاوت و زیبایی تولید کرد که علاوه بر جنس پارچه , برش ماهرانه , دوخت خوب و … مهم میباشند که ما بحث ما فعلا بر روی پارچه میباشد .

در ادامه با ما همراه باشید تا با پارچه های تابستانه برند دوک آشنا شوید .

پارچه های تابستانه برند دوک

پارچه های برند دوک که برای فصل تابستان مناسب میباشند , میتوان از پارچه ملانژ , ریون , ریون جودون ,جودون نخی , اسپان , موناکو , کرپ لیون , کرپ لیون پلاس , کرپ اسکاچی شنی و……

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی هر کادم از این پارچه های به صفحه مورد نظر آن پارچه رفته و اطلاعات دقیق و مشخصی که شما عزیزان نیاز دارید پیدا کنید .

عزیزان , برند دوک همیشه علاوه بر مقرون به صرفه بودن آن توجه ویژه ای به کیفیت داشته است , تا بتوانیم پارچه های با کیفیت به دست مشتریان عزیز برسانیم .

شما عزیزان میتوانید از راه های ارتباطی ما , از طریق تماس با شماره های موجود در سایت( شماره ها در پایین هر صفحه موجود میباشند ) , اینستاگرام ما (از طریق دایرکت و یا با شماره های موجود در اینستاگرام ) , کانال تلگرام ما با ما در ارتباط باشید و همینطور سفارش بدهید .

محصولات پرفروش.

برای سفارش با شماره های  09123801752 – 09121953537 تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button