اینستاگرام کارخانه دوک

پارچه فروشی دوک علاوه بر داشتن یک سایت و تلگرام یک صفحه رسمی اینستاگرام را نیز دارد , برای وارد شدن به لینک اینستاگرام دوک می توانید به اینستاگرام دوک مراجعه فرمایید . و نمونه کارهای پارچه فروشی دوک در آن قابل مشاهده می باشد . پارچه فروشی دوک با ارائه پارچه بصورت مستقیم و بدون واسطه اولین پارچه ای فروشی می باشد , که در همه صفحات پارچه فروشی فعال بوده , و آماده فروش از طریق همه ی صفحات مجازی مثل فیسبوک , توییتر , پینترست و … می باشد  .

پارچه فروشی دوک در همین راستا در هر پیج فعالیتی مجزا دارد و در هر صفحه اکتیویتی خاصی را دنبال می کند .

در همین پیج اینستاگرام پارچه  دوک عکس های نمونه کار ها همراه با توضیحات قرار داده می شود . در قسمت استوری پیج در ادامه توضیح خواهیم داد .

استوری های اینستاگرام پارچه فروشی دوک

در استوری های پیج دوک همیشه عکس های مربوط به پارچه های داخل شعبه ها قرار داده می شود .

یکی دیگر از ویژگی های صفحه دوک قرعه کشی و ارسال پارچه رایگان به همه نقاط کشود می باشد . پارچه فروشی دوک در اینستاگرام خود قرعه کشی برگزار می کند و به برنده یک قواره از پارچه را بصورت رایگان به هر نقطه ای از کشور باشد ارسال می کند .

در پیج اینستاگرام شما می توانید با کارشناس مستقیم دوک بصورت مستقیم از طریق دایرکت ارتباط برقرار کنید . و هر گونه سوالی در مورد پارچه های مربوط به بازار را اگر داشته باشید , راهنمایی بگیرید .

جواب سوالات شما حتی در ساعت های غیر اداری نیز داده می شود . حتی اگر سوالی مربوط به پارچه های دوک نبود کارشناسان ما تا آنجا که می شود جواب سوال شما عزیزان را می دهند .

در صورت درخواست برای دیدن نمونه های بیشتر می توانید از کارشناسان محترم دوک درخواست کرده که نمونه های بیشتر رو برای شما عزیزان در دایرکت برایتان ارسال کرده , و شما عکس های بیشتری از نمونه کارها ببینید . حتی می توانید قیمت پارچه ها را در دایرکت سوال بفرمایید .

نوشته های اخیر :

%0
پیشنهاد ویژه

شعبه دوک: بازار سرای عالی روشن پلاک 14-تلفن:55589258-55634239-09121953537-09123801752

برای اطلاع از قیمت روزانه بروی دکمه قیمت پارچه کلیک کنید

قیمت پارچه